Головна сторінка

Про агентство
- структура
- мета та завдання
- послуги

Новини
- архів новин

Проекти
- ВИБОРИ-2012
- АМС Newsletter
- місцеві вибори
- експертний клуб

Дослідження

Опитування

Посилання

Зворотній зв'язок

 
 

 

Рейтинги

AMC Newsletter

 
 

Опитування

Шановні колеги! Агентство моделювання ситуацій в рамках чергового дослідження політичної ситуації продовжує проводити опитування експертів щодо процесів в українському політикумі. На даному етапі ми починаємо серію експертних опитувань, присвячених можливим змінам всередині політичних партій. Відтак, перше опитування з цієї теми ми присвячуємо Партії регіонів (завантажити анкету).

Шановні колеги! Агентство моделювання ситуацій в рамках чергового дослідження політичної ситуації продовжує проводити опитування експертів щодо процесів в українському політикумі. На даному етапі ми були б вдячні вам за відповіді на наступні запитання, присвячені візиту української делегації до Давосу на всесвітній економічний форум (завантажити анкету).

Шановні колеги! Агентство моделювання ситуацій в рамках чергового дослідження політичної ситуації продовжує проводити опитування експертів щодо проблем функціонування парламенту та процесів в українському політикумі. На даному етапі ми були б вдячні вам за відповіді на запитання (завантажити анкету).

Шановні колеги! Агентство моделювання ситуацій проводить опитування щодо ймовірного впливу PR-технологій на перебіг наступних виборів Президента України. В рамках цього опитування просимо Вас відповісти на низку питань (завантажити анкету).

Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі коротке опитування щодо визначення рівня впливу київської влади на формування державної політики (завантажити анкету).

 

 
 

При повному або частковому передрукуванні матеріалів сайту посилання на agency.org.ua є обов'язковим
©2003-2020 Агентство моделювання ситуацій